Vrtáky fischer

Příklepové SDS-Plus dvoubřité vrtáky Fischer

Příklepové SDS-Plus dvoubřité vrtáky Fischer jsou ideální pro rychlé vrtání do betonu, kamene, cihly, keramiky, žuly. Specifický tvrdokov vrtáků Fischer SDS-Plus ve tvaru sekáče zajišťuje maximální rychlost vrtání. Velkoobjemová šroubovice rychle vynáší vyvrtaný materiál z otvoru a tím snižuje opotřebení.

f1

Šroubovice dvoubřitých vrtáků Fischer SDS-Plus se zakaleným jádrem přenáší vyšší rázovou energii na ostří z tvrdokovu a zajišťuje maximální stabilitu a přenos síly. SDS-Plus vrtáky fischer mají sSpecifický středicí hrot, který umožňuje snadné a přesné předvrtání a tak skýtá zvýšenou spolehlivost při vrtání. Řezné břity s technologií PGM® zaručují přesně vyvrtané otvory a splňují maximální nároky na bezpečnost.

Čtyřbřité vrtáky Fischer SDS-Plus

Čtyřbřité vrtáky Fischer SDS-Plus IV Quattric mají speciální geometrii SK plátku se samocentrovacím hrotem Expert pro maximální výkon v armovaném betonu Čtyřbřité vrtáky Fischer jsou vhodné pro vrtání do betonu, železobetonu, žuly, kamene, cihly apod. Jednolitý tvrdokovový plátek zaručuje chod bez vibrací a zajišťuje klidný průběh vrtání. Čtyřbřitová vrtací hlava zabraňuje zaklínění do ocelového armování. Čtyřdrážková šroubovice spolehlivě vynáší vyvrtaný materiál z otvoru a tím snižuje opotřebení. Specifický středicí hrot umožňuje snadné a přesné předvrtání a tak skýtá zvýšenou spolehlivost při vrtání. Tvrdokovové plátky s technologií PGM® zaručují přesně vyvrtané otvory a splňují maximální nároky na bezpečnost.

f2