Zveme Vás na předváděcí den Makita 6.10. u naší prodejny ve Svitavách.

Novinky

Novinky Makita 2/2022

Představujeme Vám novinky v sortimentu nářadí Makita 2/2022

 

Horní frézka Makita RP2303FCX:

Výkonná horní fréza Makita RP2303FCX s možností regulace otáček Výkonný motor 2100W Motorová brzda Jemně nastavitelná hloubka (po 0,1 mm) s jednoduše čitelnou stupnicí Výrazně zvýšená odolnost použitím nových ložisek a protiprachovou úpravou stroje Ergonomicky tvarované rukojeti s ideálně umístěným vypínačem a přepínačem na stálý chod Nová lineární ložiska umožňující velmi přesné ponoření frézy Možnost jemného nastavení posunu vedení stroje Osvětlení pracovní plochy Funkce Antirestart Připojení k vodící liště je možné s adaptérem 194579-2.

 

Aku pokosová pila Makita DLS111ZU bez aku:

 

Aku pokosová pila Makita DLS111ZU bez aku funguje na dva akumulátory Li-ion 18V LXT Silný bezuhlíkový motor zaručující velké množství práce na jedno nabití akumulátoru Technologie AWS - možnost připojení aku vysavače DVC864LZ přes BlueTooth a automatické spuštění odsávání v případě zapnutí stroje Technologie ADT - automatické elektronické nastavení počtu otáček podle aktuálních pracovních podmínek Stejná konstrukce pily jako u elektrické LS1019L Koncept technologie velmi přesného řezu DXT Nové řešení posunu pilového kotouče, které nevyžaduje prostor za pilou Nová široká základna pro přesnější práci Nové řešení nastavení pokosového/úkového úhlu pro pohodlnou práci Velmi účinný systém odsávání prachu Laserová ryska linie řezu Nové pravítko odolné proti nárazu Pozvolný rozběh, motorová brzda, elektronika Test výdrže - smrkový hranol 8x15cm, na 2xBL1850B 140 řezů

 

Horní frézka Makita RP2301FCX:

Horní frézka Makita RP2301FCX s výkonným motorem a motorovou brzdou Jemně nastavitelná hloubka (po 0,1 mm) s jednoduše čitelnou stupnicí Výrazně zvýšená odolnost použitím nových ložisek a protiprachovou úpravou stroje Ergonomicky tvarované rukojeti s ideálně umístěným vypínačem a přepínačem na stálý chod Nová lineární ložiska umožňující velmi přesné ponoření frézy Možnost jemného nastavení posunu vedení stroje Osvětlení pracovní plochy Připojení k vodící liště je možné s adaptérem 194579-2 Maximální průměr nástroje 60 mm

 

Aku ofukovač, vysavač na listí Makita DUB363PT2V:

Aku vysavač na listí / ofukovač Makita DUB363PT2V umožňující vysávání listí s mulčováním Silný stroj poháněný dvěma akumulátory Li-ion 18V Spolehlivý bezuhlíkový motor Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí Možnost nastavení dvou rychlostí proudění vzduchu + regulace síly pomocí vypínače Dlouhá tryska pro pohodlnou práci Velmi tichý chod

 

Aku křovinořez Makita DUR191UZX3 bez aku:

 

Spolehlivý křovinořez Makita DUR191UZX3 bez aku na akumulátory Li-ion 18V Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí Spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno nabití akumulátoru Technologie ADT - automatické elektronické nastavení počtu otáček podle aktuálních pracovních podmínek Elektronický systém AFT vypne motor v případě náhlého poklesu otáček Možnost nastavení 3 rychlostí + přepnutí na zpětný chod pro očištění nástroje Nízká hmotnost, dokonalé vyvážení Tichý chod a nízké vibrace Jednoduchý transport stroje díky možnosti rozdělení hřídele Aretace hřídele pro jednoduchou výměnu nástroje Univerzální kryt pro různé nástroje Speciální podložka zabraňující navinutí trávy pod nástroj.

Novinky Makita 10/2021

Představujeme Vám novinky v sortimentu Makita 10/2021

Aku rádio Makita MR007GZ:

Stavební aku rádio Makita MR007GZ s možností dokonalého vyladění zvuku pomocí ekvalizéru Pracuje na Li-ion akumulátory CXT, LXT a XGT nebo na síťový adaptér U rádia nelze použít akumulátory NiCd/NiMH a Li-ion akumulátory Maktec/G série Možnost připojení externího zdroje pomocí technologie Bluetooth řady 2 verze 5.0 do vzdálenosti optimálně 10 m, ve volném prostoru až 30 m Možnost nabíjení externího přístroje pomocí USB (DC5V/2,4 A) Rádio umožňuje příjem digitálního signálu DAB a DAB+

 

Aku plotostřih Makita UN460WDZ:

Aku polotostřih Makita UN460WDZ bez aku s akumulátorem Li-ion 12V a možností nastavení sklonu lišty Teleskopická hřídel umožňuje beznástrojovou změnu délky 1885 - 2511 mm Technologie XPT umožňující použití stroje v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí Nízká hmotnost, kompaktní tvar Vysoký výkon s nízkým hlukem a vibracemi Maximální průměr větve 18 mm

 

Aku bruska na sádrokarton Makita DSL801ZU:

Aku bruska na sádrokarton Makita DSL801ZU bez aku pracující na akumulátor Li-ion 18V Aku bruska se silou srovnatelnou s elektrickou verzí Nové provedení krytu brusné hlavy zaručující lepší odsávání prachu Technologie AWS - možnost připojení aku vysavače přes BlueTooth a automatické spuštění odsávání v případě zapnutí stroje Silný a spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno nabití akumulátoru

 

Aku vrtačka Makita DDF486RTJ:

Velmi silná aku vrtačka Makita DDF486RTJ s maximálním utahovacím momentem 125 Nm Spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno nabití akumulátoru Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí. Dvourychlostní celokovová převodovka Jednodílné kovové rychlosklíčidlo LED osvětlení pracovní plochy s funkcí dosvitu Možnost nastavení utahovacího momentu v 21stupních 1 -12 Nm

Nářadí Makita v růžové barvě

Novinkou v růžové barvě je set nářadí Makita DSAP - vyžínač, aku vrtačka a vysavač.

Jedná se o mimořádnou časově omezenou sérii, která jistě zaujme každou ženu. Jedná se o výběr nářadí s nízkou hmotností.

U zahradního nářadí oceníte růžovou barvu, díky které je dobře vidětelné při zanechání na trávníku.

Každý stroj je dodáván s akumulátorem a nabíječkou, aby nebylo nutné přenášet nabíječku mezi zahradnou, dílnou a domácností.

      

Stroje nabízíme jednotlivě i v setu za zvýhodněnou cenu.

Aku vazač drátů Makita

Novinkou v sortimentu Makita je akumulátorový vazač drátů DTR180 pro vázání armatur.

 

 • Šikovný pomocník při vázání armatur
 • Velmi jednoduché použití a neuvěřitelně rychlé vázání (každý spoj za cca 1 s)
 • Silný a spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno nabití akumulátoru
 • Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
 • Možnost nastavení síly dotažení ve 4 stupních
 • Možnost přepnutí na jednotlivé nebo sériové vázání
 • Používá speciální cívky s drátem o průměru 0,8 mm
 • Velmi jednoduchá a rychlá výměna cívky
 • Kompaktní tvar, dokonalé vyvážení stroje
 • Až 5000 spojů na jedno nabití BL18050B
Můžete zakoupit zde

 

Makita prodloužení záruky na 3 roky

Prodlužte si záruku na elektrické nářadí Makita.

Prodlouženou záruku na 3 roky je možné uplatnit pro všechny elektrické a akumulátorové stroje Makita a Makita MT serie s výjimkou průmyslových aku momentových šroubováků řady DFL/DFT, aku lamp a nabíječek, benzinových a pneumatických strojů.

 

Prodlouženou záruku na 2 roky je možné uplatnit pro všechny akumulátory Makita s výjimkou průmyslových akumulátorů řady BH.

 

Stroje a akumulátory si můžou registrovat koneční uživatelé za následujících podmínek :

Konečný uživatel má bydliště v ČR

Stroj nebo akumulátor je registrovaný nejpozději do 4 týdnů od data prodeje

Údaje o stroji nebo akumulátoru v systému prodloužené záruky souhlasí s údaji uvedenými v originálním záručním listě a na prodejním dokladu

  

K případné reklamaci je nutno předložit registrační číslo položky ze systému prodloužené záruky, originální záruční list a doklad o prodeji.

Registraci strojů Makita lze provést zde:

https://www.makita.cz/prodlouzena-zaruka-na-stroje-makita

 

Jsme Li-HD partner Metabo - servis zdarma na 3 roky

Jako Li-HD partner Metabo vám můžeme nabídnout bezplatný Al-In-Servis na všechno akumulátorové nářadí Metabo po dobu 36 měsíců. Tento bezplatný 3 letý servis můžete získat pouze u Li-HD partnerů Metabo uvedených na stránkách Metabo.

Na elektrické nářadí lze získat registrací prodlouženou záruku 3 roky (nevztahuje se však bezplatný servis All-In jako na aku nářadí).

Tento bezplatný servis je podmíněn registrací do 4 týdnů od zakoupení stroje.

 mapal                 

Metabo podmínky poskytování služby:

1 Oblast použití

Služby, které jsou definovány specifikací služeb, platí pro vhodné akumulátorové nářadí Metabo, které byly zakoupeny jedním z autorizovaných partnerů LiHD. 

2 Servisní periody

Konečný uživatel může užívat veškeré All -In-Servisu výhod po dobu 36 měsíců po nákupu koncovým uživatelům / zakazníkem, počínaje online registrací na adrese www.metabo-service.com.

3 Registrace

Zakoupený stroj musí být registrován do 4 týdnů od zakoupení, Metabo poskytuje All-In-Service po dobu 36 měsíců, počínaje datem prodeje konečnému uživateli / zákazníkovi.

Registrace je možná pouze online na adrese www.metabo-service.com.

Chcete-li získat platnou registraci, online formulář musí být zcela vyplněn a správně.

Poté kupující obdrží certifikát typu All-In-Service prostřednictvím e-mailu nebo si ho může vytisknout přímo.

Potvrzení je vždy spojeno se strojem. Registrace je možná pouze v případě, že kupující souhlasí s uložením uvedených údajů. 

4 Přínosy služby All-in-Service

4.1 Metabo provádí opravu způsobilých strojů (včetně baterií a nabíječek) v průběhu servisního období zdarma. To neplatí pro příslušenství a balení. 

Vymáháním požadavku na služby v rámci služby All-in-Service potvrzení resp. registrační výpis musí být přiložen k původnímu potvrzení o prodeji (s datem prodeje). 

4.2 Namísto opravy může Metabo stroj vyměnit za stroj nový. Tento stroj nahradí poškozený stroj během zbývajícího období služby All-In-Service.

4.3 Společnost Metabo není povinna provést opravu bezplatně, pokud výrobní číslo výrobce na štítku již není čitelné. To není platné, pokud kupující nebo dealer může dokázat jiným způsobem, že stroj je způsobilý.

4.5 Záruka a požadavky All -In-Servis

4.5.1 Záruka "All-in-Service" platí:

 • jestliže dodaný stroj nese materiávé nebo výrobní vady
 • jestliže jsou opotřebované součásti (jako jsou uhlíkové kartáče, ložiska, gumová manžeta, těsnění, spínače, baterie) jsou prokazatelně poškozeny řádným opotřebením díky správnému použití stroje

4.5.2 Záruka zaniká v prípadě "All-In-Service":

 • pokud je spotřební materiál poškozen
 • není-li proces připojení, instalace, počátečního provozu, provozu, používání nebo údržby strojů prováděn, jako je tomu v návodu k obsluze nebo v jiných dokumentech určitých strojů
 • v případě nevhodného použití strojů, zejména násilí (pád, hit)
 • v případě nedostatku v důsledku použití originálního příslušenství nebo náhradních dílů
 • u strojů s úpravami nebo dodatky ve srovnání s původními, zejména u demontovaných strojů
 • jsou-li stroje používány s nepřetržitě vysokým zatížením, zejména při průmyslovém dlouhodobém užívání nebo při dlouhodobém obsazení stroje s nadprůměrnými nároky.
 • Pokud se jedná o následek přírody, stejně jako o vodu, oheň nebo blesk
 • Jsou-li zaregistrovány více než tři stížnosti nebo požadavky na službu All-In-Service pro běžné nedostatky na jednom produktu

4.6 Neexistuje-li žádná smlouva typu All-In-Service resp. nárok na opravu, Metabo může vrátit neopravený stroj odesílateli s vrácením nákladů. 

5 Registrace k opravě

5.1 Opravu lze zadat e-mailem na adresu: servis@metabo.cz, popř. ve všední dny od pondělí do pátku servisní hotline: 326 904 457 nebo odevzat LiHD partnerovi u kterého byl stroj zakoupen.

5.2 Pro registraci jsou potřebné následující informace:

 • firemní adresa / adresu pro vyzvednutí, jakož i odlišnou dodací adresu pro opravený stroj v případě potřeby
 • záruka / opravy všeho servisu