Novinky

Aku nýtovací pistole Metabo

Hledáte nýtovací pistoli, která je srovnatelná rychlostí s pneumatickým strojem, ale budete mít maximální volnost při pohybu bez tahaní vzduchové hadice ? Novinkou v sortimentu Metabo je aku nýtovací pistole NP18 LTX BL 5.0, kterou využijete při nýtování nýty 2,4 - 5,0 mm.

Má dlouhou životnost díky bezuhlíkovému motoru a robustní a přesné převodovce. Je vybavena držáky pro obsluhu jednou rukou - vložený nýt drží Vám bude držet v každé poloze.

Aku nýtovací pistole Metabo NP18 LTX BL 5.0 je dodávána v kufru se dvěma akumulátory s kapacitou 4,0 Ah a nabíječkou.    97185-2            

 97185-1

  • LED pro optimální osvětlení při nýtování, lze vypnout pro případ reflexních ploch
  • Ergonomický design pro komfortní práci i v rozích
  • Robustní oko pro usnadnění práce s balancerem/pružinovým tahem
  • S praktickou sponou na opasek, s možností zajištění vpravo nebo vlevo
  • Akumulátorové články s indikací kapacity ke kontrole stavu nabití
  • Technologie Ultra-M pro maximální výkon, úsporné nabíjení, optimální využití energie a dlouhou životnost
  • Průměr nýtu všechny materiály 2,4 - 5,0 mm
  • Max. průměr nýtu v hliníku 6,0 mm
  • Přídržná síla 10.000 N

97185

Nářadí POWERPLUS

Novinkou v našem sortimentu je nářadí POWERPLUS od belgického výrobce VARO. Nářadí POWERPLUS je vyráběno v profesionální žluté barvě s prodlouženou záruční dobou na 3 roky. Dále v barvě červené - jedná se o speciální aku serii se vzájemnou možností použití akumulátorů 20V i 40V. A nakonec v barvě šedé, která nabízí cenově dostupné výrobky pro kutily.

Historie společnosti VARO:

Společnost VARO byla zalozena v roce 1958 ve městě Mortsel blízko Antwerp. Založil ji pan Vic Van Rompuy. V roce 1975 se společnost se stala významným producentem a distributorem na celosvětových trzích s ročním obratem převyšujícím 2,5 mld. Kč (více než 100 mil. EUR) a její výrobky se stávají nejoblíbenějšími v zemích jako je Španělsko, Portugalsko, Francie, Belgie, Nizozemí, Lucembursko a mnoho dalších. V roce 2006 se VARO přesunula do nových kanceláří a distribučních center ve městě Lier. Tento nový a moderní komplex slouží jako logistické centrum pro Evropu. VARO má 40.000 palet zboží skladem v hodnotě vice než 18 mil. EUR, a proto je schopna zpracovat objednávky za velmi krátkou dobu a více než 2.000 druhů výrobků mít připreveno k okamžité expedici do všech evropských zemí.

                              

Přenosné halogenové světlo Powerplus POWLI013 Pájecí pistole Powerplus POWX1385 Multifunkční bruska nástrojů Powerplus POWX1350
Pájecí pistole Powerplus POWX1385 Multifunkční bruska nástrojů Powerplus POWX1350 Multifunkční bruska nástrojů Powerplus POWX1350

 

Horkovzdušná pistole Powerplus POWX1021 Vibrační bruska Powerplus POWX0400 Úhlová bruska Powerplus POWX0614
Horkovzdušná pistole Powerplus POWX1021 Vibrační bruska Powerplus POWX0400 Úhlová bruska Powerplus POWX0614Elektrická stříkací pistole Powerplus POWX354 HVLP Přímá bruska Powerplus POWX1341 Excentrická bruska Powerplus POWX0470
                                

 

Vrtáky fischer

Příklepové SDS-Plus dvoubřité vrtáky Fischer

Příklepové SDS-Plus dvoubřité vrtáky Fischer jsou ideální pro rychlé vrtání do betonu, kamene, cihly, keramiky, žuly. Specifický tvrdokov vrtáků Fischer SDS-Plus ve tvaru sekáče zajišťuje maximální rychlost vrtání. Velkoobjemová šroubovice rychle vynáší vyvrtaný materiál z otvoru a tím snižuje opotřebení.

f1

Šroubovice dvoubřitých vrtáků Fischer SDS-Plus se zakaleným jádrem přenáší vyšší rázovou energii na ostří z tvrdokovu a zajišťuje maximální stabilitu a přenos síly. SDS-Plus vrtáky fischer mají sSpecifický středicí hrot, který umožňuje snadné a přesné předvrtání a tak skýtá zvýšenou spolehlivost při vrtání. Řezné břity s technologií PGM® zaručují přesně vyvrtané otvory a splňují maximální nároky na bezpečnost.

Čtyřbřité vrtáky Fischer SDS-Plus

Čtyřbřité vrtáky Fischer SDS-Plus IV Quattric mají speciální geometrii SK plátku se samocentrovacím hrotem Expert pro maximální výkon v armovaném betonu Čtyřbřité vrtáky Fischer jsou vhodné pro vrtání do betonu, železobetonu, žuly, kamene, cihly apod. Jednolitý tvrdokovový plátek zaručuje chod bez vibrací a zajišťuje klidný průběh vrtání. Čtyřbřitová vrtací hlava zabraňuje zaklínění do ocelového armování. Čtyřdrážková šroubovice spolehlivě vynáší vyvrtaný materiál z otvoru a tím snižuje opotřebení. Specifický středicí hrot umožňuje snadné a přesné předvrtání a tak skýtá zvýšenou spolehlivost při vrtání. Tvrdokovové plátky s technologií PGM® zaručují přesně vyvrtané otvory a splňují maximální nároky na bezpečnost.

f2

Vruty RAPI-TEC

Nově v sortimentu nabízíme kvalitní vruty RAPI-TEC, které jsou vhodné pro profesionální použití. Nabídka spojovacího materiálu je zaměřena na firmy zabývajícími se dřevostavbami, krovy a dalšími konstrukcemi ze dřeva, pro firmy zabývajícími se výrobou a montáží plastových oken a dveří. Vruty a stavební vruty jsou určeny pro dřevostavby, do krovů, na pergoly, do dřevěných mostů, k upevňování balkonů a tepelné izolace a dále pro použití všude tam, kde vznikají konstrukce na bázi dřeva - rostlé dřevo, lepené lamelové dřevo, OSB desky, dřevotřískové desky, překližky a další.

 

Vruty jsou vyrobeny ze zušlechtitelné oceli lisováním a válcováním. Po jejich vytvarování jsou vruty zušlechtěny - tepelně zpracovány. Na závěr jsou vruty opatřeny galvanickým zinkem se žlutým a nebo bílým chromátem a vrstvou kluzného laku. V případě vrutů z nerezové oceli jsou v případě austenitické nerezové oceli (typ A) vylisovány a vyválcovány a opatřeny vrstvou kluzného laku a v případě martenzitické nerezové oceli (typ C) jsou po jejich vytvarování zušlechtěny - tepelně zpracovány a opět opatřeny vrstvou kluzného laku.