Akumulátorové vrtačky a šroubováky se řadí mezi nejpoužívanější nářadí, které dnes nechybí téměř v žádné domácnosti. V naší nabídce naleznete aku vrtačky a šroubováky Makita, které vynikají vysokou kvalitou, a to jak z hlediska materiálového provedení a výkonu, tak i životnosti, proto jsou vhodné nejen pro příležitostné použití, ale i pro profesionály.

Pro vrtání do materiálů, jako je dřevo či kov, oceníte aku vrtačky Makita bez příklepu, pro vrtání do zdiva či cihel rozhodně zvolte aku vrtačky Makita s příklepem. Potřebujete-li vrtat na hůře dostupných místech, pak se zaměřte na kategorii úhlových aku vrtaček Makita, u nichž se vrták upíná pomocí sklíčidla.

Hlavní výhodou aku vrtaček a šroubováků je to, že jsou vybaveny dobíjecími akumulátory (s kapacitou 3 Ah, 4 Ah, 5 Ah nebo 6 Ah), díky kterým je můžete používat i na místech bez dosahu elektrické energie. Navíc vás při práci neobtěžuje překážející kabel, takže je vrtání i šroubování nejen pohodlnější, ale i bezpečnější.

Rozhodnete-li se pro výběr aku nářadí z naší nabídky, nabídneme vám také možnost prodloužené záruky a zajistíme kompletní záruční i pozáruční servis. Můžete si tak být jisti, že se vám dostane nejen kvalitního nářadí, ale i kvalitních služeb.