Ruční nářadí

Máte malou dílnu a rád si vyrobíte nebo opravíte něco sám? Určitě ve Vaší dílenské výbavě nechybí ruční nářadí, které má široké spektrum využití. Námi nabízené vybavení je vhodné například i do garáže, kde také často dochází k drobným opravám. Tato kategorie je opět velmi obsáhlá, a proto jsme ji rozdělili. Vybírat můžete z několik druhů kladiv, hasáků. pilníků, rašplí, klíčů a matic, šroubků, kleští, šroubováků Bahco, kosořezů a pokosnic a pil. Ruční nářadí skvěle padne do ruky a jsou vybavené ergonomickou rukojetí.

Snadná orientace v nabídce ručního nářadí

Aby byl Váš nákup snadný, připravili jsme pro Vás pomocné filtry. Vzhledem k tomu, že je nabídka rozsáhlá, věříme, že tuto funkci oceníte. Ruční nářadí Vám usnadní dále také námahu při práci. Pokud patříte mezi klempíře, truhláře nebo zámečníka, určitě jste se s tímto nářadím již setkal. Mezi základní vybavení patří například kladiva, které využijete například k zaklepání hřebíku a nebo k vyklepání nějakého materiálu. Ruční nářadí se stane Vaším pomocníkem.

Ruční nářadí nesmí chybět ani v domácnosti

Znáte to, když po Vás manželka chce, abyste přidělali například obraz nebo smontovali skříňku. V tuhle chvíli musí mít doma každý muž ruční nářadí. Pokud tomu tak není, určitě je ten správný čas na nápravu. Připravili jsme pro Vás slevy až 38%, tudíž ušetříte a můžete si koupit navíc ještě jiné potřebné nářadí. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a budete vždy připraveni na drobné domácí opravářské práce. 

Zobrazit celý popis »