Napište nám info@naradi-obchod.cz

Nářadí POWERPLUS

12.03.2018 :: naradi-obchod.cz

Profesionální nářadí POWERPLUS od belgického výrobce VARO s prodlouženou záruční dobou na 3 roky.


Vrtáky SDS-Plus fischer

17.11.2017 :: naradi-obchod.cz

Příklepové SDS-Plus vrtáky Fischer jsou ideální pro rychlé vrtání do betonu, železobetonu, kamene, cihly, keramiky, žuly.

Vruty RAPI-TEC

02.06.2017 :: naradi-obchod.cz

Nově v sortimentu nabízíme kvalitní vruty RAPI-TEC, které jsou vhodné pro profesionální použití. Nabídka spojovacího materiálu je zaměřena na firmy zabývajícími se dřevostavbami, krovy a dalšími konstrukcemi ze dřeva, pro firmy zabývajícími se výrobou a montáží plastových oken a dveří. Vruty a stavební vruty jsou určeny pro dřevostavby, do krovů, na pergoly, do dřevěných mostů, k upevňování balkonů a tepelné izolace a dále pro použití všude tam, kde vznikají konstrukce na bázi dřeva - rostlé dřevo, lepené lamelové dřevo, OSB desky, dřevotřískové desky, překližky a další.

Kotvící technika fischer

25.11.2016 :: naradi-obchod.cz

Rozšířili jsme sortiment o kotvící techniku a upevňovací systém fischer. Hmoždinky fischer jsou velmi oblíbené pro svoji vlastnost pevného držení v různých materiálech a patří rozhodně mezi ty nejlepší na trhu. Široký sortiment spojovací techniky fischer obsahuje ocelové kotvy do betonu, hmoždinky do sádrokartonu, zdiva, Ytongu a různého lehčeného betonu, hmoždinky do dutých prostorů apod.

Akční ceny nářadí Bahco

04.10.2016 :: naradi-obchod.cz

Nyní máte jedinečnou příležitost nakoupit profesionální nářadí Bahco za super ceny. Ruční nářadí BAHCO z řady ERGO bylo vyvinuto tak, aby perfektně odpovídalo lidské anatomii, vyhovovalo požadavkům každého pohybu lidské ruky a usnadňovalo náročnou práci.

Akumulátory Metabo LiHD

01.01.2016 :: naradi-obchod.cz

Představujeme Vám nové akumulátory Metabo s označením Metabo LiHD: Kvantový skok ve výkonu pro úplaně nové použití. Nyní s inovativními bloky akumulátorů LiHD Metabo spouští technologickou revoluci.

Akumulátory Bosch

01.11.2015 :: naradi-obchod.cz